Sůl do koupele – vůně květů

Sůl do koupele – vůně květů

-45%

- 600g Více

Výrobce: Be Beauty care Doprava a platba

Běžná cena 89 Kč. Ušetříte 45% (40 Kč) 49 Kč
Skladem
ks

Květinová Harmonie: Sůl do Koupele pro Exkluzivní Relaxační a Osvěžující Zážitek

Oslavte krásu a esenci květin s naší Solí do Koupele – Vůně Květů. Tato jedinečná koupelová sůl je inspirována pestrým a voňavým světem květin, který vaši koupel transformuje na okouzlující květinovou zahradu. Ponořte se do lázní plných květinové vůně, která rozjasní vaše smysly a uklidní vaši mysl.

Každá zrnko soli je bohatě infuzováno s květinovou esencí, která vás zve k hluboké relaxaci a odpočinku. Nechte květinovou vůni proplout vašimi smysly, zatímco minerály v soli pomohou uvolnit napětí ve vašich svalů, zklidní vaši pokožku a obnoví její zdravý vzhled. Je to jako mít svou vlastní osobní květinovou lázeň přímo ve vaší koupelně.

Pro dokonalý relaxační zážitek jednoduše přidejte pár lžic této květinové soli do teplé koupelové vody a ponořte se do světa klidu a pohody. Vaše tělo bude vděčné za revitalizační a relaxační vlastnosti této koupelové soli, která je jako stvořená pro odpočinek a obnovu po náročném dni.

Tato Sůl do Koupele – Vůně Květů je nejen cestou k relaxaci, ale také skvělým způsobem, jak se mazlit a pečovat o své tělo. Užijte si svou chvíli klidu a nechte květinovou vůni pohladit vaše smysly a obnovit vaši energii.


Složení: sodium, chloride, sodium lauryl sulfát, perfém, propylen glycol, orchis, květový extrakt mascula, geraniol, CI 14720 

Pravidla využití dobírky

Rozumím, že nepřevzetím dobírky způsobím obchodu finanční škodu na poštovném, balném a pracovní síle.

Pokud nepřeberu dobírku, tak se ZAVAZUJI zaplatit pokutu 100 kč (na pokrytí způsobené škody) převodem na účet firmy.