Sůl do koupele - Oceán

Sůl do koupele - Oceán

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 4 z 5

- 600g Více

Výrobce: Be Beauty care Doprava a platba

Běžná cena 89 Kč. Ušetříte 45% (40 Kč) 49 Kč
Skladem
ks

Oceánská Vůně Relaxace: Sůl do Koupele pro Osvěžující a Uklidňující Zážitek

Umožněte si únik do klidných hlubin oceánu s naší Solí do Koupele s Vůní Oceánu. Tato speciálně vytvořená koupelová sůl je vaší vstupenkou do světa čisté relaxace a regenerace. Ponořte se do lázní, kde vůně oceánu opláchne stres dne a zanechá vaši mysl a tělo osvěžené a obnovené.

Každá zrnko soli je infuzováno esencí oceánu, která přináší klidnou a uklidňující atmosféru vaší koupelně. Nechte vůni oceánu zklidnit vaše smysly, zatímco minerály v soli uvolní napětí ve vašich svalů a pomohou obnovit rovnováhu vaší pokožky. Je to jako mít svou vlastní osobní lázeň přímo ve vaší koupelně.

Pro dokonalý relaxační zážitek jednoduše přidejte pár lžic této osvěžující soli do teplé koupelové vody a ponořte se do oceánského snění. Vaše tělo bude vděčné za osvěžující a revitalizační vlastnosti této koupelové soli, která je jako stvořená pro odpočinek a obnovu po náročném dni.

Tato Sůl do Koupele s Vůní Oceánu je nejen cestou k relaxaci, ale také skvělým způsobem, jak se mazlit a pečovat o své tělo. Užijte si svou chvíli klidu a nechte oceánskou vůni přenést vaše smysly do světa klidu a pohody.


Složení: sodium, chloride, sodium lauryl sulfát, perfém, propylen glycol, orchis, mořská sůl, fucus vesiculosus extrakt, algae extrakt, limonene, linalool, CI 19140, CI 42090